TELEFONICZNE CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA
800 101 101

(numer bezpłatny dla użytkowników telefonów stacjonarnych w Polsce)

+48 22 521 10 10

(numer płatny dla użytkowników telefonów komórkowych i dla użytkowników z zagranicy)

Montaż urządzenia viaAUTO w pojeździe

    Urządzenie viaAUTO standardowo należy zamontować z lewej strony (patrząc od strony kierowcy) na wykropkowanym polu nad lusterkiem wstecznym. W przypadku braku wykropkowanego pola, urządzenie montuje się z lewej strony nad lusterkiem wstecznym. Jeśli pojazd ma metalizowaną szybę przednią, viaAUTO należy zamontować zgodnie z informacjami z instrukcji obsługi pojazdu, w miejscu umożliwiającym pełną komunikację radiową.

    W celu zainstalowania urządzenia należy najpierw przymocować uchwyt do urządzenia, a następnie przyłożyć do miejsca montażu, aby upewnić się, że urządzenie pasuje i nie zasłania widoku kierowcy. Następnie miejsce to należy przetrzeć dołączoną do opakowania ściereczką, a na suchej szybie zamontować urządzenie poprzez usunięcie folii zabezpieczającej klej z uchwytu, przyciśnięcie do szyby i przytrzymanie 10 sekund.  

    Przed przystąpieniem do montażu należy uważnie przeczytać dołączoną instrukcję instalacji, zaś w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta dostępnym pod numerem 800 101 101 (numer bezpłatny dla Użytkowników telefonów stacjonarnych w Polsce) lub +48 22 521 10 10 (numer płatny dla Użytkowników telefonów komórkowych i dla Użytkowników z zagranicy) lub najbliższym Miejscem Obsługi Klienta

    Poniżej prezentujemy także grafikę z instrukcją poprawnego montażu viaAUTO. 

    Instrukcja instalacji